Skrine na sušenie údenín, šuniek a mäsa

KLÍMA Aging sú zrecie komory, ktoré vďaka svojej patentovanej technológii umožňujú s vynikajúcimi výsledkami procesy súvisiace so zrením a sušením salámy, šuniek, údenín a syrov.

Zrecie komory sú kompletne navrhnuté a vyrobené v Taliansku, s množstvom patentovaných riešení, za použitia vysoko kvalitných komponentov a najmodernejšej technológie. Presnosť riadiacej jednotky umožňuje dokonalé riadenie všetkých parametrov ako je teplota, vlhkosť a ventilácia. Vytvára ideálne podmienky pre kvalitné zrenie aj bez použitia chemických prísad.

Vzduch je vedený horizontálne aj vertikálne cez skriňu, udržuje konštantnú teplotu a vlhkosť v každej časti a homogénne pokrýva mäso, salámy, klobásy. Asymetrická forometria ventilačného panelu bola vyvinutá pomocou anemometrov, aby sa dosiahol najlepší proces sušenia všetkých produktov umiestnených vo vnútri. Patentovaný ventilačný systém „V-O“ umožňuje vzduchu cirkulovať vo vnútri komory vertikálne a horizontálne. Iba vertikálne vetranie bez horizontálneho, by viedlo k nadmernému vysúšaniu produktu umiestneného hore, takže produkt umiestnený dole by zostal vlhkejší.

Proces zrenia a sušenia začne fermentáciou pri vyšších teplotách komory (nad 20 ° C), postupne sa znižuje teplota aj relatívna vlhkosť.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.